Nagrade ucenicima Naslovna - Шест хиљада евра из буџета Општине за успешне ђаке и наставнике. Погледајте списак награђених!
ИСТАКНУТО ТРАКА

Шест хиљада евра из буџета Општине за успешне ђаке и наставнике. Погледајте списак награђених!

Најуспешнији ученици основних школа и Мачванске средње школе, учесници републичких такмичења, као и наставници који су били њихови ментори, у понедељак ће, на традиционалној свечаности у Општини Богатић примити дипломе, књиге и новчане награде!

На крају ове школске године 43 ученика понело је Диплому „Вук Караџић“, 33 је учествовало на републичким тамичењима, од којих се 9 пласирало од првог до трећег места.

Поред диплома и књига, Општина је издвојила 743.000 динара за новчане награде које се исплаћују у готовини!

„Вуковци“ ће примити по 6.000 динара, „ученици генерације“  и ученици са пласманом на републичким такмичењима (и њихови ментори) по 10.000, док ће ученици и наставници који су учествовали на републичком такмичењу бити награђени са 5.000 динара.

Ово је списак награђених:

 

Ученици нисиоци дипломе“Вук Караџић“

 

Ош“Мика Митровић“ БОГАТИЋ

1.Милица Первановић

2.Андријана Бесеровац

3.Ана Ковић

4.Милица Којић

5.Кристијан Лукић

6.Давид Милинковић

7.Мина Ђукић

8.Сара Бановац

9.Ђурђина Љубанић

10.Ања Милаковић

11.Марко Шапоња

Ош“Вук Караџић“ БАДОВИНЦИ

1.Сандра Арнаутовић

2.Тања Којић

3.Кристина Петровић

4.Данијела Ердевички

5.Емилија Јевтић

6.Немања Милићевић

7.Саша Томић

8.Тамара Товиловић

9.Сара Товиловић-Јовановић

Ош“Никола Тесла“ Дубље

1.Александра Бојић

2.Милица Госпавић

3.Жељко Дрезгић

4.Петар Коморџић

5.Теодора Јеротић

6.Никола Прокић

7.Милица Срдановић

Ош“Цветин Бркић“ ГЛУШЦИ

1.Наташа Васић

2.Стефан Бркић

Ош“Лаза К.Лазаревић КЛЕЊЕ

1.Ђорђе Малетић

2.Ана Јокић

3.Милица Теодоровић

4.Катарина Тадић

5.Милош Гагић

6.Тања Лацковић

7.Тамара Миљевић

8.Татјана Симић

 

ОШ“Јанко Веселиновић“ ЦРНА БАРА

1.Јана Јоцковић

2.Теодора Теодоровић

 

„МАЧВАНСКА СРЕДЊА ШКОЛА“БОГАТИЋ

1.Никола Јокић

2.Лука Грујић

3.Јелена Милић

4.Александра Пајић

 

ДОБИТНИЦИ ПОХВАЛЕ „УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ

 

1.Давид Милинковић ош“Мика Митровић“ Богатић

2.Немања Милићевић ош“Вук Караџић“ Бадовинци

3. Петар Коморџић ош“Никола Тесла“ Дубље

4.Наташа Васић ош“Цветин Бркић“ Глушци

5.Ђорђе Малетић ош“ Лаза К.Лазаревић“ Клење

6.Теодора Теодоровић ош“Јанко Веселиновић“ Црна Бара

  1. Никола Јокић „Мачванска средња школа“ Богатић

 

УЧЕСНИЦИ РЕПУБЛИЧКИХ ТАКМИЧЕЊА

 

1.Давид Милинковић-енглески        ош“Мика Митровић“ Богатић

2.Машић Теодора-саобраћај            ош“Мика Митровић“ Богатић

3.Нина Остојић-математика             ош“Мика Митровић“Богатић

4.Данијел Гомола –Тесла Инфо Куп ош“Мика Митровић“ Богатић

5.Милорад Остојић-Тесла Инфо Куп ош“Мика Митровић“ Богатић

6.Александра Бојић –техничко образовање ош“Никола Тесла“Дубље

7.Теодора Јеритић –техничко образовање ош“Никола Тесла“ Дубље

8.Петар Коморџић-техничко образивање ош“Никола Тесла“ Дубље

9.Филип Павић-техничко образовање ош“Никола Тесла“ Дубље

10.Жељко Дрезгић-техничко образовање ош“Никола Тесла“ Дубље

11.Јована Лукић-техничко образовање ош“Никола Тесла“ Дуб

12.Немања Милићевић-географија ош“Вук Караџић“ Бадовинци

13.Емилија Јевтић-енглески ош“Вук Караџић“ Бадовинци

14.Никола Петрушић –млади орачи ош“Вук Караџић“Бадовинци

15.Немања Буцало-млади орачи ош“Вук Караџић“ Бадовинци

16.Марко Фрајтовић-млади орачи ош“Лаза К.Лазаревић“ Клење

17.Славиша Ђенадић-млади орачи ош“Лаза К.Лазаревић“Клење

18.Никола Јевтић-млади орачи ош“Лаза К.Лазаревић“Клење

 

Мачванска средња школа „Богатић

1.Стефан Глуваковић-књижевна олимпијада

2.Данијела Симић-математика

3.Стеван Росић-кулинарство

4.Ивана Кнежевић-кулинарство

5.Стефан Драгићевић-математика

6.Тамара Дрезгић-математика

7.Милан Лацковић-компјутерска графика

8.Никола Јокић-пословна информатика

9.Никола Јокић-математика

10.Александра Пајић-саобраћај

11.Лука Грујић-саобраћај

12.Немања Тришић-ветеринарска медицина

13.Милош Рашевић-статика

14.Јанко Товиловић-статика

15.Маријана Станчетић-основи економије

 

 

МЕНТОРИ УЧЕНИКА СА РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА ЗАХВАЛНИЦЕ

 

1.Милица Стекић-професор основе технике и информатике Богатић

2.Сретен Тешић –професор математике Богатић

3.Весна Бабић-професор информатике и технике Дубље

4.Драгица Цветуљски-професор географије Бадовинци

5.Јелена Станић-професор енглеског језика Бадовинци

6.Татјана Синђелић-професор енглеског језика Богатић

7.Слободан Росић-ментор млади орачи Бадовинци

 

„Мачванска средња школа“ Богатић

 

1.Нада Јелесић – професор основи економије

2.Раде Росић –професор информатике

3.Љиљана Бељић-професор математике

4.Јелена Ковић-професор српског језика

5.Иван Ђукић –професор кулинарства

6.Татјана Ловаш-професор ветерунарске медицине

7.Драган Пршић-професор статике

8.Јелена Пацековић -професор саобраћаја

9.Марко Жунић-професор кулинарства

 

УЧЕНИЦИ СА ПЛАСМАНОМ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЉУ

 

1.Давид Милинковић 1.место-физика Богатић

2.Давид Милинковић 2.место-информатика-програмирање Богатић

3.Ђорђе Малетић      1.место- хемија Клење

4.Ђорђе Малетић       3.место-физика Клење

5.Стефан Глуваковић 3.место историја Богатић

6.Лазар Дукић              1.место –машински елементи Богатић

7.Петровић Кристина   1.место –атлетика скок у вис Бадовинци

8.Ђорђе Малетић           1.место-математика Клење

9.Драгић Смиљанић   1.место –млади орачи Клење

 

         МЕНТОРИ УЧЕНИКА СА ПЛАСМАНОМ

 

1.Биљана Срдановић -професор физике Богатић   1.место

2.Иван Младеновић-професор информатика Богатић 2.место

3.Гордана Милинковић-професор хемија Клење 1.место

4.Бранислав Коларић –професор математика Клење 1.место

5.Гордана Милинковић –професор физика Клење 3.место

6.Томислав Коларић-професор историја Богатић 3.место

7.Драган Ћировић-професор машински елементи Богатић 1.место

8.Иван Ђинић –професор физичко васпитање Бадовинци  1.место

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.