Naslovna video e1720128226710 - ДАНАС ДОДЕЛА НАГРАДА: OВО СУ НАЈУСПЕШНИЈИ УЧЕНИЦИ И НАСТАВНИЦИ У ПРОШЛОЈ ШКОЛСКОЈ ГОДИНИ
ИСТАКНУТО ТРАКА

ДАНАС ДОДЕЛА НАГРАДА: OВО СУ НАЈУСПЕШНИЈИ УЧЕНИЦИ И НАСТАВНИЦИ У ПРОШЛОЈ ШКОЛСКОЈ ГОДИНИ

pin - ДАНАС ДОДЕЛА НАГРАДА: OВО СУ НАЈУСПЕШНИЈИ УЧЕНИЦИ И НАСТАВНИЦИ У ПРОШЛОЈ ШКОЛСКОЈ ГОДИНИ

На крају школске године општина Богатић традиционално награђује најуспешније ученике и наставнике за учешће и постигнуте резултате на такмичењима, носиоце дипломе „Вук Караџић“ и ученике који су проглашени за „Ђака генерације“.

Скуп најуспешнијих и додела награда је данас у 12 часова у свечаној сали општине Богатић, а пред вама је списак ученика и наставника који су награђени:

НОСИОЦИ ДИПЛОМЕ „ВУК КАРАЏИЋ“

ОШ“Никола Тесла „ Дубље

  1. Милица Ружић
  2. Кристина Бојић
  3. Алекса Гајић
  4. Тијана Ерцеговчевић
  5. Ана Машић

ОШ“Лаза К. Лазаревић“ Клење

  1. Стефан Којић
  2. Ана Лацковић
  3. Филип Којић

ОШ“Цветин Бркић“ Глушци

  1. Теодора Стајчић

ОШ“Вук Караџић“ Бадовинци

  1. Магдалена Бајуновић
  2. Јелена Шарчевић
  3. Вељко Јевтић
  4. Андреа Илић

ОШ“Јанко Веселиновић“ Црна Бара

  1. Анђелка Весић

ОШ“Мика Митровић“ Богатић

  1. Дуња Поповић

„Мачванска средња школа“ Богатић- 

  1. Теодора Којић
  2. Емилија Ковић

ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ:

ОШ“ Никола Тесла“ Дубље

  1. Милица Ружић

ОШ“Лаза К. Лазаревић“ Клење

  1. Стефан Којић

ОШ“Цветин Бркић“ Глушци

  1. Теодора Стајчић

ОШ“Јанко Веселиновић“ Црна Бара

  1. Анђелка Весић

ОШ“Вук Караџић“ Бадовинци

  1. Јелена Шарчевић

ОШ“Мика Митровић“ Богатић

  1. Дуња Поповић

„Мачванска средња школа“ Богатић

  1. Емилија Ковић

Републичка такмичења  – постигнути пласмани

  1. Ђорђе Којић, 1. местона Републичком такмичењу из ликовне културе „Мали Пјер“ ОШ „Лаза К. Лазаревић“ Клење

Републичка такмичења, постигнути пласмани, ментори

  1. Данка Милићевић, 1. место на Републичком такмичењу из ликовне културе за дечју карикатуру „Мали Пјер“ ОШ „Лаза К. Лазаревић“ Клење

Републичка такмичења, постигнути пласмани (МСШ)

  1. Теодора Ђурковић, 2. место на Републичком такмичењу из Математике, ментор Марија Петровић
  2. Андрија Мартиновић, 3. место на Републичком такмичењу из Физике, ментор Јелена Дрмановић

Републичка такмичења,постигнути пласмани, ментори (МСШ)

  1. Марија Петровић, 2. место на Републичком такмичењу из Математике
  2. Јелена Дрмановић, 3. место на Републичком такмичењу из Физике

Републичка такмичења, учешће, ученици

ОШ „ Лаза К. Лазаревић“ Клење

  1. Јана Станић, Републичко такмичење из предмета Техника и технологија, ментор Биљана Уларџић (1)
  2. Вања Станојчић, Републичко такмичењеиз предмета Техника и технологија, ментор Биљана Уларџић (2)

ОШ „Цветин Бркић“ Глушци

  1. Марко Перишић, Републичко такмичење из Историје, ментор Драган Шево

ОШ“Вук Караџић“ Бадовинци

  1. Јелена Шарчевић, Републичко такмичење из Биологије, ментор Драгана Јакшић (1 )
  2. Магдалена Бајуновић, 8. разред, Републичко такмичење из Биологије, ментор Драгана Јакшић (2)

ОШ „Јанко Веселиновић“, Црна Бара

  1. Анђелка Весић, Биологија, Гордана Пајић
  2. Дијана Крстић,Књижевна олимпијада, ментор Милена Думанчић (1)

„Мачванска средња школа“, Богатић

  1. Јованка Јокић, Републичко такмичење из области ветеринарске медицине, ментори Татјана Ловаш и Александар Аћимовић
  2. Александра Новаковић, Републичко такмичење средњих саобраћајних школа, ментори Ђорђе Ковачевић и Мирјана Филиповић (1)
  3. Немања Ерић, Републичко такмичење средњих саобраћајних школа, ментори Ђорђе Ковачевић и Мирјана Филиповић (2)
  4. Вељко Заблаћански, Републичко такмичење из куварства , ментор Марко Жунић
  5. Никола Ковић, Републичко такмичење из куварства , ментор Видојка Вукомановић
  6. Ивана Јоцковић, Републичко такмичење из Математике, ментор Маја Савић

Републичка такмичења, учешће, ментори

  1. Биљана Уларџић, Техника и технологија, ОШ Лаза К. Лазаревић“ Клење (2)
  2. Драган Шево, Историја, ОШ „Цветин Бркић“ Глушци
  3. Драгана Јакшић, Биологија, ОШ“Вук Караџић“ Бадовинци (2)
  4. Гордана Пајић, Биологија, ОШ „Јанко Веселиновић“ Црна Бара
  5. Милена Думанчић, Књижевна олимпијада“ОШ“Јанко Веселиновић“ Црна Бара (2)
  6. Татјана Ловаш, Ветеринарск медицинаМачванска средња школа“, Богатић
  7. Александар Аћимовић , Ветеринарск медицинаМачванска средња школа“, Богатић
  8. Ђорђе Ковачевић, Средње саобраћајне школеМачванска средња школа“ Богатић (2)
  9. Мирјана Филиповић, Средње саобраћајне школеМачванска средња школа“ Богатић(2)
  10. Марко Жунић, Куварство Мачванска средња школа“ Богатић
  11. Видојка Вукомановић, Куварство,Мачванска средња школа“ Богатић
  12. Маја Савић, Математика, Мачванска средња школа“ Богатић

ОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА, ОСВОЈЕНА МЕСТА, УЧЕНИЦИ

ОШ „ Лаза К. Лазаревић“ Клење

  1. Ђурђина Малетић1. место,Окружном такмичењу из Српског језика и језичке културе, ментор Александра Станишић (1)
  2. Михајло Настасијевић3. место Окружном такмичењу из Српског језика и језичке културе, ментор Александра Станишић (2)
  3. Михајло Настасијевић3. место Окружном такмичењу из Биологије, ментор Јелена Стевановић
  4. Дамјан Стојнић, 3. место на Окружном такмичењу из математике, ментор Верица Ерцеговчевић
  5. Софија Станојчић, 3. место на Окружном такмичењу из математике, ментор Славка Савић

ОШ“Вук Караџић“ Бадовинци

  1. Мина Петрушић, 3. место, Окружно такмичење из Биологије, ментор Драгана Јакшић (1)
  2. Маша Живојиновић,3. место, Окружно такмичење из Биологије, ментор Драгана Јакшић (2)
  3. Вељко Бојић, 3. место,Окружно такмичење из Српског језика, ментор Снежана Мартиновић

ОШ „Јанко Веселиновић“, Црна Бара

  1. Александра Весић, 2. место, Окружно такмичење из Српског језика, ментор, Милена Думанчић (2)
  2. Павле Перић, 2. место, Окружно такмичење из Математике, ментор Милутин Товиловић (1)
  3. Дуња Перић, 3. место, Окружно такмичење из Математике, ментор Милутин Товиловић (2 )

ОШ“Мика Митровић“ Богатић

  1. Филип Уларџић, 3. место на Окружном такмичењу из Српског језика, ментор Славица Остојић
  2. Никола Дукић, 1. место на Окружном такмичењу из Математике, ментор Милош Станојчић,
  3. Андреј Уларџић3. место на Окружном такмичењу из Математике, ментор Мирјана Гајић

ОШ“Цветин Бркић“ Глушци

  1. Нина Бркић, 1. место Окружно такмичење из Српског језика, ментор Марија Васић
  2. Нина Бркић, 2. место на Окружном такмичењу из биологије, ментор Љиљана Антонић

ОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА, ОСВОЈЕНА МЕСТА, МЕНТОРИ

ОШ „ Лаза К. Лазаревић“ Клење

1. место и 3. место, Окружно такмиче из Српског језика и језичке културе, ментор Александра Станишић (2)

3. место Окружно такмичење из биологије, ментор Јелена Стевановић

3. место, Окружно такмичење из математике, ментор Верица Ерцеговчевић

3. место, Окружно такмичење из математике, ментор Славка Савић

ОШ“Вук Караџић“ Бадовинци

3. место и 3. место, Окружно такмичење из Биологије, ментор Драгана Јакшић (2)

3. место ,Окружно такмичење из Српског језика и књижевности, ментор Снежана Мартиновић

ОШ „Јанко Веселиновић“, Црна Бара

 2. место, Окружно такмичење из Српског језика, ментор, Милена Думанчић (2)

2. и 3. место, Окружно такмичење из Математике, ментор Милутин Товиловић (2)

ОШ“Цветин Бркић“ Глушци

1. место, Окружно такмичење из Српског језика, ментор Марија Васић

2. место, Окружно такмичење из Биологије, Љиљана Антонић

ОШ“Мика Митровић“ Богатић

1. место на Окружном такмичењу из Математике, ментор Милош Станојчић

3. место на Окружном такмичењу из Српског језика, ментор Славица Остојић

3. место на Окружном такмичењу из Математике, ментор Мирјана Гајић

Related Images: