Naslovna djaci 1024x642 - ОВО СУ НАЈУСПЕШНИЈИ ЂАЦИ И НАСТАВНИЦИ: ПРИМИЛИ СУ НАГРАДЕ У ОПШТИНИ БОГАТИЋ (ФОТО - ВИДЕО)
ИСТАКНУТО ЛОКАЛ ИНФО ТРАКА

ОВО СУ НАЈУСПЕШНИЈИ ЂАЦИ И НАСТАВНИЦИ: ПРИМИЛИ СУ НАГРАДЕ У ОПШТИНИ БОГАТИЋ (ФОТО – ВИДЕО)

„Вуковци“, „Ђаци генерације“, учесници републичких такмичења – најбољи основци и средњошколци, са наставницима – менторима, данас су од Општине Богатић награђени за резултате које су постигли.

Књиге и новчане награде уручили су Матија Миловановић и Никола Тошић, помоћници председника Општине. Диплому „Вук Караџић“ је понело 38 ученика , 7 је проглашено за ученика генерације, а за учешће на републичким такмичењима награђено је 5 ученика и 5 наставника.

За новчане награде издвојено је 348.000 динара, а уз дипломе свим ученицима су уручене и вредне књиге.

Ово су најуспешнији основци и средњошколци у протеклој школској години.

НОСИОЦИ ДИПЛОМЕ „ВУК КАРАЏИЋ“

 ОШ“Никола Тесла „ Дубље – 8

  1. Леа Живановић
  2. Ангелина Бојић
  3. Даница Ружић
  4. Јована Ћосић
  5. Марко Бојичић
  6. Милица Бојичић
  7. Милица Гајић
  8. Наталија Радојчић

ОШ“Лаза К. Лазаревић“ Клење – 7

  1. Ивана Теодоровић
  2. Анђела Мијатовић
  3. Николина Стевановић
  4. Анастасија Остојић
  5. Мирјана Вуковић
  6. Марина Радојчић
  7. Душан Ђаламић

ОШ“Цветин Бркић“ Глушци – 5

  1. Богдан Станић
  2. Марија Шакотић
  3. Андреа Мутавџић
  4. Тијана Будимировић
  5. Милица Вукобратовић

ОШ“Вук Караџић“ Бадовинци – 6

  1. Јана Бајуновић
  2. Марко Бајуновић
  3. Николина Паунић
  4. Виолета Зарић
  5. Јулијана Петрушић
  6. Маријана Петрушић

ОШ“Јанко Веселиновић“ Црна Бара – 2

  1. Ана Миражић
  2. Драган Миражић

ОШ“Мика Митровић“ Богатић –  5

  1. Миливој Ћирић
  2. Андрија Мартиновић
  3. Весна Ђуричић
  4. Владимир Ђуричић
  5. Ивана Остојић

„Мачванска средња школа“ Богатић-  5

  1. Ана Крстић
  2. Јована Уларџић
  3. Јована Давидовић
  4. Кристина Ерић
  5. Катарина Кнежевић

ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ:

ОШ“ Никола Тесла“ Дубље

  1. Леа Живановић

ОШ“Лаза К. Лазаревић“ Клење

  1. Ивана Теодоровић

ОШ“Цветин Бркић“ Глушци

  1. Богдан Станић

ОШ“Јанко Веселиновић“ Црна Бара

  1. Ана Миражић

ОШ“Вук Караџић“ Бадовинци

  1. Јана Бајуновић

ОШ“ Мика Митровић“ Богатић

  1. Ивана Остојић

„Мачванска средња школа“ Богатић

  1. Ана Крстић

Награђени ученици и наставници за учешће на републичким такмичењима

ОШ“Мика Митровић“ Богатић

  1. Јана Малетић – Српски језик и књижевност- ментор Славица Остојић

ОШ „ Лаза К. Лазаревић“ Клење

  1. Ивана Теодоровић– Енглески језик и књижевност – ментор Катарина Машић
  2. Анђела Мијатовић– ликовна култура „Мали Пјер“ – ментор Данка Милићевић

ОШ „Никола Тесла „ Дубље

  1. Марко Бојичић– Српски језик и књижевност, ментор Љубица Дулева Глигорић
  2. Милица Ружић– Техника и технологија, ментор Весна Бабић

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.